Luke w Internetach

BETA MODE: Strona w budowie – treść jest jeszcze nieprzejrzana i niepełna.

Co ciekawego udało mi się do tej pory stworzyć

Generator sprawozdań dot. przetwarzania sygnałów

Projekt powstał przy okazji wykonywania zadań na przedmiot Podstawy transmisji danych, związanych z operacjami na sygnałach (modulacje analogowe, cyfrowe, mnożenie sygnałów itp.). W dużej mierze wykorzystuje znakomitą pythonową bibliotekę matplotlib.

Repozytorium kodu

Fuzzer – narzędzie związane z logiką rozmytą

Program powstał jako zadanie z przedmiotu Lingwistyczne bazy wiedzy. Na razie umożliwia graficzne przedstawienie prostej lingwistycznej bazy wiedzy. Program stworzyłem w Pythonie, wykorzystując dowiązania biblioteki wxWidgets oraz bibliotekę matplotlib.

Repozytorium kodu

Web GUI

Wirtualny pulpit – ikony, okienka i pasek zadań. Bez jQuery ani innych bibliotek – czysty JavaScript. Gdy projekt rodził się w mojej głowie, nikt w świecie JavaScriptu nie myślał chyba o koncepcji modułów. Moja wiedza w temacie JS-u też nieco się od tamtego czasu poszerzyła. Mam więc zamiar przepisać ten skrypt – kiedyś. Na razie jest repozytorium.

Zobacz demoRepozytorium kodu

Gra Snake

W założeniach gra ma wprowadzać nową jakość do klasycznego gatunku, jakim jest Snake. Gracz będzie konkurował o pożywienie z komputerowymi przeciwnikami. Ale jeszcze tego do końca nie przemyślałem. Na razie działa podstawowa wersja.

Zobacz demoRepozytorium kodu